sol widget

TAB Gıda 100’den fazla ülkede 37.000 restoranıyla dünyanın en büyük hızlı servis restoran markalarından biri olan Subway®’i 2022 yılında global markaları arasına eklemiştir. Türkiye’de 80’den fazla restoranla hizmet veren Subway®, ziyaretçilerine siparişe göre taze olarak hazırlanan sandviçler, dürümler ve salatalar sunmaktadır. Subway® restoran yatırımcılığı ile TAB Gıda franchise sistemine dahil olmayı düşünen yatırımcıların Subway® franchise şartlarını karşılamaları gerekir. Öncesinde başvuru sürecinin tamamlanması şartı aranır. Başvuru formu dahilinde girişimci tarafından verilen bilgiler doğrultusunda Subway® şartlarına uygunluk değerlendirilir.

Subway® Franchise Başvuru Nasıl Yapılır?

Subway® franchise ön başvuru formunun eksiksiz ve en doğru bilgilerle doldurulması esastır. Bu bilgiler girişimcinin Subway® franchise şartları ile ilgili uygunluğunun değerlendirilmesini sağlar. Başvurusu uygun görülen girişimciler ile franchise süreci ilerletilir. TAB Gıda sahip olduğu deneyim ve kalite beklentisiyle franchise sistemini başarıyla uygulayan lider bir marka olma özelliğine sahiptir. TAB Gıda franchise sistemi dahilinde yatırımcının girişimcilik özellikleri, finansmana erişim olanakları değerlendirilir.

Subway® Franchise Koşulları

TAB Gıda Subway® franchise süresi 20 yıl olarak belirlenmiştir. Subway® franchise bedeli proje ve m2 ye göre değişmektedir. Finansman imkânlarına ulaşabilen girişimcilerin başarılı bir kariyere sahip olmaları ve TAB Gıda eğitim süreçlerine katılım sağlamaları gerekir. Lisans almaya hak kazandıktan sonra 20 yıl boyunca girişimciler kendi restoranlarında Subway® markası altında faaliyet gösterebilirler. Bu noktada bilinmesi gereken bir diğer önemli franchise şartı da Subway® franchise işletmesi için uygun kriterlere sahip bir restoran bulunmasıdır.

Bulunacak mekânın insan ve araç trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda giriş katında bulunması; giriş katının toplamda minimum 40 m2 alana sahip olması gerekir. Fiziksel koşul şartları arasında ön cephe genişliğinin 6.5 metre ve her kat için minimum tavan yüksekliğinin 2.90 metre olması da yer almaktadır.

Tüm bu koşulları sağlayan yatırımcılar Subway® franchise işletmesi açarak kârlı ve aynı oranda prestijli bir işe sahip olabilir; giderek büyüyen pazarda TAB Gıda güvencesi ile başarılı bir restoran işletmeciliği imkanından faydalanabilirler.


Subway® Franchising Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1. Subway® Türkiye Franchise Nasıl Alınır?

Subway® franchise koşulları ve Subway® franchise fiziksel koşullar dahil olmak üzere tüm unsurlar TAB Gıda tarafından belirlenmiştir. TAB Gıda franchise sistemine uygunluğun değerlendirilmesi için öncelikle Subway® franchise başvuru formunun eksiksiz ve hatasız şekilde doldurulması gerekir. Ön başvuru formunda yer alan bilgilerin şartlar ile uygunluğu durumunda franchise sürecine karşılıklı görüşmeler ile devam edilir.

2. Subway® Franchise Bedeli Ne Kadar?

Subway® Franchise yatırım bedeli 100.000 USD+KDV’den başlamaktadır. Yatırım bedeline ek olarak aylık royalty fee bedeli alınmaktadır.

3. Subway® Franchise Süresi Ne Kadar?

Subway® franchise süresi 20 yıldır.

4. Subway® Franchise Fiziksel Koşullar Nelerdir?

TAB Gıda tarafından Subway® franchise fiziksel koşulları detaylı bir şekilde belirlenmiştir. Subway® franchise restoranı olarak kullanılacak lokasyonun minimum 6.5 metre ön cephe genişliğine sahip olması gerekir. Mekânın giriş katında bulunması, giriş katı alanının ise toplamda minimum 40 m2 alana sahip olması gerekir. İşletmenin her katı için tavan yüksekliğinin minimum 2.90 metre olması şartı aranır. Girişimci tarafından sunulan mekân değerlendirilmesi TAB Gıda yetkililerince gerçekleştirilir.

5. Subway® Franchising Verilen Şehirler Hangileridir?

Subway® Türkiye genelinde açılan franchise işletmeleri ile büyüme ivmesini sürdürmektedir. Subway® İstanbul franchise işletme sayısı Türkiye genelindeki diğer illerle kıyasla daha fazladır.

Sorularınız:

Detaylı bilgi için (0212) 310 66 00 numaralı telefondan ve franchise@tabgida.com.tr adresinden Franchise Departmanı’na ulaşabilirsiniz.

FRANCHISING ÖN BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Saygılarımızla,
TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş..

sag widget